Wynajem autokarów warszawa - ATH Fides
transport osób warszawa

Wynajem busów na wyjazdy pracownicze

Wynajem autokarówCzy zdajesz sobie sprawę, że wynajem wysokiej klasy, wygodnego busa jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wyjazd pracowniczy? Planujesz grupowy wyjazd na konferencję czy delegację? Pragniesz szybko i sprawnie przetransportować grupę swoich pracowników/współpracowników na lotnisko? A może planujesz wycieczkę dla swojego personelu np. w ramach nagrody czy za sprawą zbliżających się świąt? W każdym z powyższych przypadków przyda Ci się wygodny, praktyczny pojazd – bus bądź autokar.

Chcesz nagrodzić swoich podwładnych za osiągane wyniki, zorganizować możliwość wzięcia udziału w konferencji, a może potrzebujesz, by wszyscy w sprawny sposób dostali się na lotnisko? Bez względu na to, jaki masz powód, by organizować wyjazd pracowniczy, możesz skorzystać z naszej kompleksowej usługi transportowej - wynajem busa lub autokaru na terenie Warszawy. Flota składająca się z nowoczesnych modeli samochodów wysokiej klasy wyposażonych w wygodne siedziska oraz niezbędne udogodnienia to najlepszy wybór obsługi delegacji, jakiego można dokonać.

Udogodnienia w trakcie podróży

Zadbaliśmy, by nasze busy oraz autokary na wynajem zapewniały jak najbardziej komfortowe warunki transportu. Każdy znajdujący się w naszej flocie pojazd wyposażony jest w toaletę, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa oraz zestaw nagłośnienia - radio oraz mikrofon. Taki sprzęt pozwoli bez problemu przekazać istotny komunikat w trakcie wyjazdu nawet bardzo dużej grupie pracowników, co ułatwia znacząco obsługę delegacji. Wykonywanie usługi komfortowego przewozu ułatwia odtwarzacz DVD, który daje możliwość umilenia podróży poprzez projekcję ciekawego filmu.

Wiemy jednak, że bardzo często zdarza się tak, że czas spędzony w trakcie transportu trzeba wykorzystać na pracę, a nie odpoczynek czy rozrywkę. Z tego powodu wszystkie wynajmowane przez nas busy i autokary są wyposażone w dobrze działającą bezprzewodowa sieć Wi - Fi, która pozwala w sprawny sposób kontynuować realizację obowiązków. Co więcej, przy każdym fotelu znajduje się gniazdko, co zapewnia, że telefon czy laptop pracowniczy nie rozładuje się nam nawet w czasie bardzo długiego przejazdu. Znużone osoby mogą z kolei zatopić się w wygodnym siedzeniu, rozłożyć fotel i całą drogę spędzić w innym świecie, spokojnie drzemiąc - w pełni zadowoleni z poziomu obsługi całej delegacji.

Bezpieczne warunki usług transportowych

Bezpieczeństwo w trakcie wyjazdu zapewnia fakt, że wynajmowane przez nas busy oraz autokary posiadają aktualne przeglądy techniczne i inne właściwe dokumenty. Nasi kierowcy z kolei, z uwagi na wieloletnie doświadczenie za kółkiem, stanowią dodatkową gwarancję bezpieczeństwa w trakcie wykonywania usługi transportu. Możesz spać czy pracować spokojnie, wiedząc, że obsługa delegacji stoi na najwyższym poziomie.

Wycieczka dla personelu z okazji zbliżających się świąt? Zorganizowany wyjazd na konferencję? Konieczność przewiezienia i obsługi dużej delegacji? Nasze usługi transportowe charakteryzujące się praktycznym i wygodnym busem lub autokarem do wynajęcia to najlepszy wybór w każdej z tej sytuacji.

ATH FIDES - ul. Bieżuńska 1, 00-001 Warszawa, woj. mazowieckie | NIP: 1130123836 | tel: +48 22 678 96 97 | e-mail: biuro@ath-fides.pl