Wynajem autokarów warszawa - ATH Fides
transport osób warszawa

Wynajem autokarów i busów – wycieczki szkolne Warszawa

Autokar na wycieczki szkolne WarszawaNa pierwszym miejscu stawiamy sobie… bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o wycieczki szkolne i przewóz grup zorganizowanych dzieci i młodzieży, zwracamy szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. Wszystkie pojazdy naszej floty są na bieżąco kontrolowane, z uwzględnieniem przeglądów technicznych. Nowoczesne busy i autokary spełniają wszelkie niezbędne normy. Świadczmy usługi transportowe – transfery na lotnisko (Modlin/Okęcie), transport po Warszawie, transport po województwie mazowieckiem, a także przewóz osób w Polsce oraz w Europie.

Wszystkie pojazdy – zarówno busy jak i autokary – zaopatrzone zostały w pasy bezpieczeństwa. W środku znajduje się także profesjonalne nagłośnienie (mikrofon oraz radio) umożliwiające prowadzenie zajęć w czasie jazdy, a także DVD, które sprawdzi się przy najmłodszych wycieczkowiczach. Oczywiście każdy pojazd posiada klimatyzację. Rozkładane siedzenia zwiększą komfort podróży w nocy. W autokarach znajduje się toaleta. 

Wynajem busów – dojazd na wesele, urodziny, imprezy

Naszym Klientom oferujemy wynajem busów i autokarów na takie okazje jak ślub, wesele, urodziny bądź większe imprezy. Nie chcesz, aby Twoi goście błądzili po pomniejszych uliczkach? Pragniesz zorganizować wesele w uroczym zakątku, ale boisz się, że inni nie dotrą na miejsce? A może marzy Ci się huczna impreza, aczkolwiek nie wiesz czy wszyscy zaproszeni znają ten lokal? Bez obaw – wynajem busa rozwiąże Twój problem.

Autokary na wynajemSpecjalizujemy się w wynajmie nowoczesnych oraz wygodnych busów i autokarów. W naszej flocie znajdą się pojazdy dostosowane niemal do każdej okazji. Odpowiednie nagłośnienie (radio i mikrofon) sprawią, że będziesz mógł porozmawiać ze swoimi gośćmi już w pojeździe. DVD sprawdzi się w przypadku najmłodszych wycieczkowiczów. Zarówno busy jak i autokary zaopatrzone zostały w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa oraz rozkładane siedzenia.

Transport w postaci busa bądź autokaru sprawdzi się w niemal każdym przypadku – zwłaszcza, gdy planujesz imprezę, na której będzie alkohol. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich gości w najlepszy możliwy sposób – zapewnij im komfortowy i wygodny dojazd.

ATH FIDES - ul. Bieżuńska 1, 00-001 Warszawa, woj. mazowieckie | NIP: 1130123836 | tel: +48 22 678 96 97 | e-mail: biuro@ath-fides.pl