Wynajem autokarów warszawa - ATH Fides
transport osób warszawa

Przewóz pracowników

Oferujemy usługi w zakresie przewozu osób do miejsca pracy i z miejsca pracy do domu. Jesteśmy punktualni i szybcy. Dzięki współpracy z wieloma firmami posiadamy ogromne doświadczenie w przewozie pracowników. Nasi klienci są zadowoleni.

Wynajem autokarów – dowóz pracowników

Poszukujesz sprawdzonego przewoźnika, który zajmuje się dowozem pracowników na miejsce pracy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ATH-Fides. Nasza firma zajmuje się przewozem osób, w tym również pracowników. Specjalizujemy się w wynajmie nowoczesnym, bezpiecznych, a przede wszystkim niezwykle wygodnych pojazdów – busów i autokarów. Pragniesz szybko przetransportować dużą grupę ludzi z jednego końca Warszawy na drugi? Chcesz zapewnić swoim pracownikom bezpieczny powrót do domu? A może masz dość regularnych spóźnień? Dobrze trafiłeś!

Od przeszło dwudziestu lat zajmujemy się przewozem osób. Specjalizujemy się nie tylko w dowozie pracowników do miejsca pracy, ale również transporcie wycieczek zorganizowanych oraz delegacji. Z największą przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów – busów oraz autokarów.
 

ATH FIDES - ul. Bieżuńska 1, 00-001 Warszawa, woj. mazowieckie | NIP: 1130123836 | tel: +48 22 678 96 97 | e-mail: biuro@ath-fides.pl