Wynajem autokarów warszawa - ATH Fides
transport osób warszawa

Transfery na lotniska

Oferujemy bezpieczny i szybki transport osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych na lotniska i z lotniska do domu. Zadbamy o twój bagaż i komfort podróży.

 

Transfer na lotnisko – wynajem busów w Warszawie

Boisz się zostawić swoje nowiutkie auto na parkingu zlokalizowanym niedaleko lotniska? Nie chcesz męczyć się z wielkimi i ciężkimi walizkami w komunikacji miejskiej? Pragniesz zapewnić swoim podopiecznym bądź pracownikom odpowiedni transport w kierunku portu lotniczego? Dobrze trafiłeś. Firma ATH-Fides specjalizuje się w zakresie transferu osób na warszawskie lotniska – Warszawa-Modlin oraz Warszawa-Okęcie.

Wynejam busów - Transfery na lotnisko WarszawaPosiadamy nowoczesną flotę, której komfort i wygoda jazdy umilą Państwu każdą podróż na lotnisko. W przypadku większych grup zorganizowanych polecamy Państwu przestronne autokary. Na czas podróży wszyscy pasażerowi objęci są ubezpieczeniami NW raz OC o nieprzewidzianych i niezależnych od przewodnika zdarzeń.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, pewnych kierowców. Wszystkie nasze pojazdy są na bieżąco serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz licencje.

Zadbaj o swój komfort i wygodę już dziś! Zapewniamy transfery na lotnisko o dowolnej porze, dniu oraz dowolnego miejsca.

Transfery na lotnisko Warszawa
 

ATH FIDES - ul. Bieżuńska 1, 00-001 Warszawa, woj. mazowieckie | NIP: 1130123836 | tel: +48 22 678 96 97 | e-mail: biuro@ath-fides.pl