Wynajem autokarów warszawa - ATH Fides
transport osób warszawa

Wynajem autokarów – wycieczki zorganizowane

Autokary Warszawa - wynajemZ wielką przyjemnością zapraszamy do współpracy: biura podróży, szkoły, placówki edukacyjne, kościoły, zakłady pracy oraz Klientów Indywidualnych. Zajmujemy się transportem zarówno mniejszych jak i większych grup osób po mieście, kraju oraz Europie. W naszej ofercie posiadamy nie tylko wycieczki szkolne i przedszkolne, ale również wycieczki pracownicze, w tym delegacje i transport pracowników do miejsca pracy, wycieczki organizowane przez biura podróży, pielgrzymki, a także wycieczki na rzecz Klientów Indywidualnych – transport na ślub, wesele, imprezę czy transfer na lotnisko (Warszawa – Modlin, Warszawa – Okęcie).

Zależnie od potrzeb naszych Klientów, do wyboru mamy wygodne, przestronne busy zaopatrzone w Internet bezprzewodowy oraz gniazdka do ładowania laptopa/komórki, a także komfortowe autokary z WC. W każdym pojeździe znajdują się pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja, odpowiednie nagłośnienie, a także DVD.

Przewóz osób na terenie Europy – wynajem autokarów i busów

Busy Warszawa - wynajemSpecjalizujemy się w przewozie osób na terenie całej Europy. Planujesz wakacje w większym gronie? Szukasz sprawdzonego środka transportu na nadchodzącą pielgrzymkę? Potrzebujesz przetransferować swoich pracowników z Polski na drugi koniec Europy? Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń. Zajmujemy się przewozem osób na terenie całej Europy. Z największą przyjemnością podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Naszym kierowcom nie straszne są wycieczki szkolne bądź przedszkolne.

Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas najważniejsze. Nasze busy i autokary serwisowane są wyłącznie w autoryzowanych stacjach obsługi. Zarówno nasza firma jak i nasi kierowcy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, licencje i uprawnienia – również na przewozy międzynarodowe. Współpracujemy z biurami podróży, szkołami i placówkami edukacyjnymi, kościołami i zakładamy pracy. posiadamy nowoczesne pojazdy, idealne w przypadku przewozu mniejszych oraz większych grup.
 

ATH FIDES - ul. Bieżuńska 1, 00-001 Warszawa, woj. mazowieckie | NIP: 1130123836 | tel: +48 22 678 96 97 | e-mail: biuro@ath-fides.pl