tel./fax: +48(22)6789697
tel.kom: +48 0 602 37 49 23
e-mail: biuro@ath-fides.pl
Wynajem autokarów warszawa - ATH Fides
transport osób warszawa

Wycieczki

Dzięki ścisłej współpracy z biurami turystycznymi tj. ... oferujemy wycieczki krajowe i po za granice kraju. Nasza oferta obejmuje wycieczki do ... Oferujemy zwiedzanie i dobrą organizacje.

Zwiedzaj z nami! - Wynajmij autokar na wycieczkę

Zwiedzaj z nami, czyli oferta dedykowana wszystkim tym, którzy lubią podróżować! Pragniesz szybko i sprawnie przemieścić się z punktu A do punktu B? Poszukujesz sprawdzonego środka transportu – nie tylko bezpiecznego, ale również wygodnego? Masz dość komunikacji miejskiej? Zgłoś się do nas.

Autokar na wycieczki WarszawaSpecjalizujemy się w zakresie przewozu osób – nie tylko na terenie Warszawy, ale również Polski i Europy. Nie straszne nam żadne wyzwanie. Z największą przyjemnością podejmiemy się transportu dzieci, przedszkolaków czy osób starszych. Naszej pojazdy przystosowane są do transportu osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z biurami turystycznymi, szkołami, placówkami edukacyjnymi, zakładami pracy, a także kościołami i związkami wyznaniowymi.

Wszystkie nasze busy i autokary posiadają klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, profesjonalne nagłośnienie oraz odtwarzacz DVD, a także wygodne rozsuwane fotele. W autokarach znajduje się WC, w busach zaś udostępniamy naszym Klientom bezprzewodowy Internet. Nasi pasażerowie objęci są ubezpieczeniami NW i OC.