tel./fax: +48(22)6789697
tel.kom: +48 0 602 37 49 23
e-mail: biuro@ath-fides.pl
Wynajem autokarów warszawa - ATH Fides
transport osób warszawa

Transfery na lotnisko – Warszawa

Przewozy pracownicze WarszawaZbliżająca się wycieczka pracownicza bądź delegacja to okazja, która wymaga od nas zorganizowania transportu. Jak szybko i sprawnie dotrzeć na lotnisko bez konieczności męczenia się w publicznym transporcie? Odpowiedź jest prosta! Najtańszą, a zarazem najbezpieczniejszą opcją jest oczywiście wynajem busa. Nasza firma świadczy usługi transportowe w przypadku obydwu warszawskich lotnisk. Transfer na port lotniczy sprawdzi się nie tylko w przypadku grup pracowniczych, ale również wycieczek szkolnych, pielgrzymek, grup zorganizowanych, a także… rodzin z dziećmi. Nie chcesz tłuc się z bagażami autobusem? Masz obawy przed zostawieniem własnego samochodu na parkingu przy lotnisku? A może najzwyczajniej w świecie nie posiadasz prawa jazdy? Spokojnie, masz nas! Posiadamy flotę busów oraz autokarów, które szybko i bezpiecznie dowiozą Cię w dowolne miejsce na mapie Europy – również na lotnisko w Warszawie. Niskie stawki oraz wysoki komfort jazdy to jedne z wielu naszych zalet.

 

Wynajem busów – wyjazd pracowniczy

Wynajem autokarówCzy zdajesz sobie sprawę, że wynajem wysokiej klasy, wygodnego busa jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wyjazd pracowniczy? Planujesz grupowy wyjazd na konferencję czy delegację? Pragniesz szybko i sprawnie przetransportować grupę swoich pracowników/współpracowników na lotnisko? A może planujesz wycieczkę dla swojego personelu np. w ramach nagrody czy za sprawą zbliżających się świąt? W każdym z powyższych przypadków przyda Ci się wygodny, praktyczny pojazd – bus bądź autokar.

Nasza firma posiada nowoczesną flotę w pełni dopasowaną do potrzeb współczesnego Klienta. Busy zaopatrzone zostały w Wi-Fi, które może nie tylko umilić podróż, ale również pomóc w kontynuowaniu samej pracy. Co więcej w pojazdach znajduje się także gniazdko – miejsce, w którym można podłączyć laptopa bądź ładowarkę. Zarówno busy jak i autokary posiadają klimatyzację oraz profesjonalne nagłośnienie – radio i mikrofon.

Wszystkie pojazdy zaopatrzone zostały w pasy bezpieczeństwa, a także wygodne rozkładane fotele.